מערכות אבטחה

מה קורה בבית שלכם בזמן שאינכם שם? זה כלל לא משנה אם עזבנו את הבית לחופשה בת שבועיים או ליום עבודה של כמה שעות – מדובר בשאלה שמעסיקה את כולנו מפעם לפעם. אנו רוצים לדעת שהבית שלנו הוא אכן מבצרנו ולחוש מוגנים.

בקצב שמאפיין כיום את אורח החיים המודרני, מערכות האבטחה והבקרה נהיו הכרחיות. אנשים רבים נהיו מודעים לחשיבות הגבוהה במיוחד למערכת האזעקה לכן הרבה אנשים מצטיידים בה, היא נועדה לאתר פריצה, כניסה בלתי מאושרת, לבית או לבניין.

מערכות אבטחה המתקדמות ביותר
מערכת אינטרקום חכמה
מצלמות מחברת פרוויזן

תחושת בטחון והתראות בזמן אמת

פתרונות האבטחה החכמים של יוראן סיסטמס, מהיצרניות המובילות בתחום, מאפשרים לכם להקים מערכת מקיפה ולשמור תמיד עין אחת פקוחה על הנכס שלכם.

אחד הפתרונות שמספקים ביוראן סיסטמס בתחום האבטחה זה התקנת מערכות אזעקה ומעגל סגור CCTV בקרות כניסה מנוהלות, מערכות ברמה טכנולוגית גבוה המבטיחות לכם תחושת ביטחון אם זה שאתם מחוץ לבית או טסים לחופשה, וגם שאתם ישנים בבית.

מערכת אבטחה מחברת פרוויזן

המערכות מאפשרות:

1

ניטור וניהול

2

הקלטה

3

תיעוד בזמן אמת

4

שליטה

מצלמות אבטחה נשלטות מרחוק השולחות התראות בזמן אמת

מצלמות אבטחה IP חכמות

מאפשרות לך לצפות בכל המתרחש במתחם, עם יכולת זיהוי תנועה וזיהוי פנים כולל אפשרות לשמיעה בכל עת באמצעות אפליקציה ייעודית שניתן להתקין אותה בכל מכשיר חכם.

הכל תחת מערכת אחת

מערך של גלאים, חיישנים ומצלמות המחוברים תחת מערכת אחת יאפשרו לכם להתעדכן בכל עת אודות כל איום פוטנציאלי. כל תנועה חשודה או ניסיון חדירה למבנה, יפעיל התרעה שתגיע ישר אל המכשירים החכמים שלכם ותעדכן את מוקדי המיגון.

מערכת אינטרקום חכמה

מערכת אינטרקום IP חכמה

  •  למערכת יש חיישני תנועה ובכך נוכל לקבל התראות בזמן אמת.
  •  מצלמת HD עדשה רחבה °180 עם ראיית לילה
  • ניתן לנהל שיחת וידאו, לפתוח או לנעול את הדלת דרך אפליקציה שמתקינים בנייד או לכל מכשיר חכם
  • ניתן לחבר את המערכת למצלמות האבטחה שלכם בבית.
  • המערכת מתממשקת לבית החכם שלכם.
  • מספקת לכם היסטורית מבקרים עם אחסון חינמי

הידעתם שניתן להפוך כל דלת טיפשה לדלת חכמה?!

המערכת מתחברת למנעולי פתיחת דלת, וגם מתאימה לכל הסוגים ולפעמון החיצוני. בכך תוכלו לפקח על הבית/עסק/בניין שלכם ולהיות רגועים.

פתרונות האבטחה המובילים במתחם הביתי שלכם ​

לתחושת ביטחון אמיתית, אין מחיר. אנו מעמידים לרשותך ידע שנרכש בשנים של ניסיון ופתרונות אבטחה מהמובילים בעולם כדי לסייע לכם להקים חומה בצורה סביב המתחם שלכם וליהנות משקט נפשי חסר תקדים. יחד, נתאים את המערכת האידיאלית לצרכים שלכם – ממערכות אזעקה ועד למצלמות חכמות.

רוצים ליהנות מחומת אבטחה הרמטית וידידותית למשתמש?

צוות יוראן סיסטמס זמין לכל שאלה שעשויה לעלות לכם. כל שעליכם לעשות הוא רק להשאיר לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.