חשמל חכם

האם קרה לכם פעם! שהייתם תקועים בפקק תנועה בחזרה מהעבודה וחולמים על מקלחת חמה מייד עם הגעתכם הביתה? או יצאתם מהבית ואתם לא זוכרים אם כיביתם את הדוד, התאורה או את המזגנים? הידעתם שיש פתרון שיעזור לכם להיות חופשיים יותר! פתרון שיספק לכם רוגע ושקט נפשי! הכירו את מערכות החשמל החכם של יוראן סיסטמס שיאפשרו לכם להתאים את כלל מערכות החשמל בבית במדויק לאורח החיים שלכם. דרך ממשק דיגיטלי ידידותי המופעל מאפליקציה ייעודית הזמינה להפעלה מכל מכשיר חכם, ניתן לשלוט,להפעיל/לתזמן מראש הרבה אופציות ממקום אחד.

מפסק תאורה חכם
תמונה להמחשה - פקקי תנועה

תקן KNX

תקן KNX הוא הסטנדרט הבינלאומי לחשמל חכם שמחליף בהדרגה את החשמל הסטנדרטי המוכר , מהווה כפרוטוקול התקשורת הראשון בעולם האוטומציה של מבנים, חשמל חכם  KNX מאפשר אינטגרציה מלאה לכל מערכות החשמל בבית,  ובכך נוכל לשלוט באופן מאובטח על כל מה שקורא בבית, בעסק או בבניין בעזרת ממשק אחד בלבד .

סביבה טכנולוגית חכמה

המטרה שלנו היא לשדרג לכם את איכות החיים לחכמה יותר

חברת KNX- לוגו
שליטה מלאה על כל רחבי הבית
מתכננים לבנות בית

לאורך השנים, התוודענו למגוון רחב של צרכים ואורח חיים של בעלי נכסים. התנסויות אלו מאפשרות לנו להעניק לכם חוויה מותאמת אישית ולספק פתרונות יצירתיים למגוון אתגרים.

יחד, נלמד ונאפיין את התנאים שיאפשרו לכם להרגיש בבית ולמצות את המיטב מהשימוש בו, ונתכנן את המערכת שתענה על התנאים הללו על הצד הטוב ביותר.

מתכנון המערכת הראשוני ועד לתחזוקה, שינויים והרחבות במערכת לאורך השנים, אנו זמינים עבורכם בכל עת ותמיד נכונים לסייע לכם בכל הנדרש.

צוות יוראן סיסטמס גאה להיות השותף המקצועי שלכם בתכנון חוויית מגורים אופטימלית לצרכים שלכם. כיום, יותר מאי פעם, פתרונות טכנולוגיים חכמים ופתרונות עיצוב צועדים יחד אל עבר פתרונות הדיור של העתיד. יחד, נעצב חוויית מגורים שתשפר את איכות החיים שלכם ותותאם לשגרה של כל המשתמשים באופן אופטימלי.

אנו עומדים לרשותכם, לכם נשאר רק לבחור

בית טכנולוגי חכם-חשמל חכם

צוות מתכנתים ומומחים מוכשרים מלווים אתכם לאורך כל הדרך

יוראן סיסטמס

הטכנולוגיה שתיקח אתכם אל העתיד

לנו ביוראן סיסטמס יש את הפתרונות הטכנולוגיים, הידע המקצועי והצוות המיומן כדי להעניק לכם את נוחות השימוש שתמיד רציתם בבית.

כדי ללמוד עוד על יתרונות המערכת והאפשרויות העומדות לרשותכם, השאירו פרטים באתר עכשיו ונחזור אליכם בהקדם.

ממשק לשלוט על הבית מרחוק

אתם עדיין מחכים?

צרו איתנו קשר עוד היום ותהנו מחוויה שתעניק לכם סביבה טכנולוגית חכמה. נשמח לעמוד לרשותכם מראשון עד חמישי בין השעות 10:00 עד 17:00