חדרי קולנוע ביתי

חוויית הצפייה עולה על כל ציפייה

נוחות מפנקת

חדר קולנוע ביתי שיעניק לכם חוויית צפייה מפנקת כך שלא תרצו לעזוב את הבית שלכם

המערכת המתקדמת ביותר

מבטיחים לספק לכם מערכות בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, כי על איכות לא מתפשרים

עיצוב חדשני

שמים דגש משמעותי על עיצוב חדשני כך שיתאים לעיצוב הבית שלכם

חוויה חוצת גבולות המרחב

תמיד חלמתם להקים בבית הפרטי חדר קולנוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר? החלום הזה מעולם לא היה קרוב יותר להתממש. יוראן סיסטמס משווקת, מתקינה ומתאימה עבורכם את מערכות הקולנוע הביתיות המובילות בעולם. יש לנו את המיומנות המקצועית, הרקע התכנוני והפתרונות הטכנולוגיים מהיצרנים המובילים בתחום כדי לאפשר לכם ליהנות מחוויית צפייה מושלמת בלי לעזוב את הבית.

תמונה להמחשה-משפחה - חלק4
תמונה להמחשה-משפחה - חלק3
תמונה להמחשה-משפחה - חלק2
תמונה להמחשה-משפחה - חלק1

חדרי קולנוע ביתי
המציעים חוויה
עמוקה וחדה

הידע המקצועי רב השנים שלנו בתכנון מערכות חדרי הקולנוע הבתית בהתאם לצרכי הדיירים לצד הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים הזמינים דרכנו, הם חלק בלתי נפרד מהערך המוסף שאנו מביאים איתנו לכל פרויקט.

מרמקולים מוטמעים בקירות/ רצפתיים (ניתן להסתיר אותם) לפי הדרישה שלכם, המספקים לכם חוויית סאונד עוטפת וייחודית ועד למסכים חכמים/מקרני לייזר ברזולוציה של עד K12, וכמובן נדאג לכם לתאורה מקצועית המיועדת לחדרי קולנוע, ולהבטחת רמת אקוסטיקה גבוהה בחדר ניתן לספק לכם שטיח אקוסטי מיוחד.אין גבול למה שניתן להשיג עם הציוד הנכון. לאורך השנים, ליווינו בעלי בתים רבים ברחבי הארץ וסייענו להם לתכנן חדרי קולנוע שיהפכו כל ערב סרט משפחתי להרפתקה מסעירה.

"

צוות מוכשר ומנצח​
שמחויב לשביעות הרצון  שלכם

יוראן סיסטמס היא הבית למגוון רחב של פתרונות חכמים. יחד, נסייע לכם לתכנן חוויית מגורים שתמצה את המיטב מהבית שלכם ותאפשר לכל דיירי הבית ליהנות מכל מה שיש לטכנולוגיית הבית החכם להציע. בכל שלב בתהליך התכנון, נלמד את הצרכים האישיים שלכם ואת המאפיינים האקוסטיים של הבית כדי להבטיח חוויית שימוש ייחודית ופרקטית, באינטגרציה מלאה ובשליטה נוחה. לתכנון חדר קולנוע ביתי שיזניק את איכות החיים של כל המשפחה לגבהים חדשים, כל שעליכם לעשות הוא רק להשאיר פרטים באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מערכות אודיו

בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

עיצוב מודרני

שיתאים לעיצוב הבית שלכם

מסכים/מקרני לייזר

באיכות של 12K