רשת ביתית

אז החלטתם להתקין מערכת בית חכם. אין ספק שמדובר בצעד משמעותי שיוביל את חוויית המגורים שלכם אל המאה ה-21. כיום, זמין לכם טווח רחב של פתרונות שיאפשרו לכם לשלוט בכל מערכות הבית – ממערכות הבידור והקולנוע ועד לתאורה והחימום – מהמכשיר הנייד מכל מקום בעולם. יוראן סיסטמס מתכננים ומתקינים עבורכם מערכת בית חכם המחוברת על רשת קווית המחוברת בסיבים אופטיים כך, מובטחת לכם יציבות גבוהה במיוחד בשימוש ופתרון אמין מתמיד שישרת אתכם לאורך שנים. חשוב לציין שניתן גם להתקין רשת אלחוטית. 

מלווים אתכם משלב התכנון עם רשת קווית חכמה

התקנת מערכת ברשת קווית מייתרת את השימוש בפתרונות אלחוטיים ומבטיחה לכם קרינה מינימלית ושימוש חלק ללא חשש להפרעות בקליטה. כדי להבטיח התאמה מושלמת של המערכת וחוויית שימוש אופטימלית, אנו פועלים בשיתוף עם מעצב הפנים, האדריכל או קבלן השיפוצים שלכם ומתכננים את מערכת הבית החכם כחלק בלתי נפרד מהתשתית האלקטרונית בבית החדש.

תמיכה לאורך כל חיי המערכת

תקלות ברשת קווית עשויות להיות מורכבות. עם זאת, כשלרשותכם זמינים בכל עת אנשי מקצוע מובילים בתחום מערכות הבית החכם, יש לכם שקט נפשי לאורך כל חיי המערכת. אנו כאן כדי לסייע לכם לתחזק את המערכת באופן שוטף ומעמידים לרשותכם צוות טכני לכל תיקון, שינויים או הרחבות במערכת הקיימת.

צוות המומחים שלנו עומדים לרשותכם

למידע נוסף על יתרונות הרשתות,ייעוץ וקבלת הצעת מחיר, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כעת באתר.